Звичайний шантаж. Чоловік, який "мінує" об’єкти в українських містах-мільйонерах, озвучив, як від нього відкупитися


За фальшивими повідомленнями про мінування підприємств, установ та організацій у Києві, Харкові, Дніпрі та Одесі стоїть російськомовний користувач інтернету, який потім розсилає їм повідомлення з вимогою перерахувати названу ним суму у гривнях

Про це пише одеське видання Думская.net. Об этом сообщает news24ua.in.ua со ссылкой на СМИ.

Наприклад, у сплкуванні з одним із готелей, розташованих у місті, він оцінив спокій своїх жертв у 400₴

"Ваш готельний бізнес сильно залежить від думки постояльців. Як ви думаєте, чи залишаться вони задоволеними після постійних евакуацій? Я пропоную Вам угоду. За скромну плату (400 грн) я пропоную Вам повний захист вашого готелю від помилкових мінувань. В іншому випадку, я влаштую справжнє пекло — евакуації Вашого готелю відбуватимуться регулярно", — пише "Салман Радуєв" ("телефонний терорист" взяв собі в якості псевдо ім’я відомого чеченського польового командира).

Подібні повідомлення надходять на пошту інших адресатів.

При цьому, в одеських готелях знайшли спосіб, як уникнути постійних перевірок.

Там пишуть заяви в поліцію про те, що в зв’язку з цілодобовою охороною і відеоспостереженням вони не потребують огляді й в такий спосіб скасовують евакуації.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/05/12/zvychaynyy_shantazh_cholovik_yakyy_quotminuyequot_obyekty_v_ukrayinskykh_mistakh_milyonerakh_ozvuchyv_yak_vid_nogo_vidkupytysya”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя